Wolne-dziennikarstwo.pl - Kolejny ciężki dzień - ale idziemy do przodu!
wolne dziennikarstwo


Dzisiaj miało miejsce dość burzliwe zebranie. Tak to jest jak w jednym miejscu zbierze się 20 bab, każda ma coś do powiedzenia, a jeszcze gorzej jak jest z czymś problem. Całe szczęście jakoś udało się ugasić ten pożar, wszystkie żyjemy bez większych uszczerbków na zdrowiu i co najważniejsze- doszłyśmy do konsensusu.

Nie ukrywamy, że nie zawsze się zgadzamy, że nie jest nam tak łatwo jakby mogło się wydawać. No bo niby co to takiego? Namówić parę dziewczyn, załatwić sale, niech się przejdą 3 razy i tyle. Jednak tak to nie wygląda- uwierzcie.

Na początku nawet nie spodziewałyśmy, że będzie to tak trudne i zrobi się takie zamieszanie wokół tego. I tak jesteśmy dumne z tego, co udało nam się osiągnąć do tej pory.

Mamy sponsorów i nagrody- to najważniejsze. Mamy wsparcie organizatora wyborów miss Polonia w województwie opolskim. Mamy fotografa, mamy media, mamy dodatkowego oświetleniowca. Jak dla nas, studentek, które organizują coś takiego pierwszy raz to jest naprawdę COŚ. A to dopiero początek.

Zostańcie z Nami, niedługo relacja z wywiadów z Naszymi kandydatkami :)

 

Wyświetlenia: 3388
Proponowane artykuły