Wolne-dziennikarstwo.pl - I nikomu nie wolno się z tego śmiać…
wolne dziennikarstwo


W PRL’u z racji cenzury nie wolno było propagować pewnych poglądów, wygłaszać nieprzychylnych dla władz informacji czy w skrajnych przypadkach nawet myśleć niezgodnie z wolą panującego. W XXI wieku nie mamy cenzury w mediach, bo przecież nad wolnością słowa czuwa PiS.

ak wielu pewnie pamięta partia Jarosława Kaczyńskiego jest ugrupowaniem miłującym pokój, wolność i równość. Są przecież za szeroko pojętą demokracją. Nie obca jest im też wolność słowa, wyznania i poglądów.

Jakiś czas temu paru posłów owego klubu obejrzało na pewnym serwisie film z pewnego koncertu. Jako iż brzmienia grupy Behemoth bardzo przypadły im do gustu, postanowili przedstawić ten film szerokiej publiczności. Wedle posłów na szczególne uznanie zasługiwał moment podarcia Biblii przez artystę. Motyw ten pokazujący wolność religijną spodobał im się do tego stopnia, że postanowili przedstawić go prokuratorom i sędziom wielu szczebli i instancji. Bo przecież czego się nie robi dla polskiej muzyki. Owszem, muzycy trochę protestowali, ale w końcu, jako „dobro narodowe” PIS postanowił ich jednak wypromować na sądowych wokandach.

Kilka dni temu, Prawi i Sprawiedliwi postanowili pokazać, jacy są tolerancyjni i odporni na stereotypy. Gdy tylko obejrzeli w wieczornym programie „Tylko dla dorosłych” występ wyglądającego na muzułmanina Abelarda Gizę postanowili wspomóc kabareciarza w karierze. Wszystko z racji głębokich, religijnych treści znajdujących się w repertuarze. W stand up’ie była bowiem mowa nie tylko o tak drogiej dla nas wszystkich osobie papieża, ale i o Muzułmanach i rozrywkach, a także zaprzyjaźnionej gazecie na RZ. PiS stwierdzając, że takie głębokie wartości nie mogą być zaskarbiane tylko przez jedną telewizję, dlatego też postanowił wystąpić z wnioskiem o ukaranie TVP 2 za to, iż zawłaszczyła tylko dla siebie ów program i usunięcie go z jej anteny (pewnie dlatego, by mógł lecieć na każdej).

Bardzo lubię PiS, dlatego postanowiłem im pomóc w szerzeniu dobrych zwyczajów i kosmopolitycznego spojrzenia na świat. Przeszukując Internet znalazłem fragment starego teledysku zespołu Fasolki- Mydło lubi zabawę. Pomimo, że muzycy ci grają zgoła inaczej od wspomnianej już kapeli metalowej, mam nadzieję, że utwór ten przypadnie posłom do gustu. Na szczególną pochwałę zasługuje samo opracowanie teledysku. Mam nadzieję, iż posłowie PiS złapią ten trop i niedługo klip ten będzie można obejrzeć w każdych wiadomościach w kraju. Bowiem wobec tak pięknych kobiecych kształtów nie można przejść obojętnie.

Zanim jednak klip zagości w serwisach informacyjnych- pokaz przedpremierowy na W-D.

Miłego oglądania i niech PIS będzie z Wami.

Wyświetlenia: 3950
Proponowane artykuły

Szpital

Grzegorz Gasz

16 stycznia 2013. Polska, Warszawa, ulica Szaserów   Na oddziale panował półmrok. Była godzina 2:30 w nocy i poza bladym światłem z dyżurki pielęgniarek mrok rozświetl