Wolne-dziennikarstwo.pl - Problemy nas nie opuszczają
wolne dziennikarstwo


Problemy nas nie opuszczają. Na samym początku byli sponsorzy, teraz kłopoty z fotografem, małe spięcia z niektórymi mediami. Jednak ze wszystkim trzeba sobie poradzić, musi wszystko być zapięte na ostatni guzik. Skoro już się w to tak zaangażowałyśmy i tyle osób w to wciągnęłyśmy- nie mamy wyjścia, wszystko musi się udać.

Nam też jest ciężko, atmosfera jest coraz bardziej napięta, staramy się rozłożyć pracę po równo dla każdej z nas, jednak nie zawsze jest to możliwe. Niestety. Chociaż wydaje mi się to nieodłącznym elementem organizowania czegoś z większą ilością osób.

Co z fotografem?
Fotograf jest. Miał być inny, jednak z pewnych powodów wycofałyśmy się ze współpracy z nim. Zdjęcia najprawdopodobniej będą obywać się 9 kwietnia. Zostaną one wrzucone na oficjalnego fanpage’a jak również na stronę Wolnego Dziennikarstwa. Dodatkowo każda z dziewczyn dostanie płytę z nagranymi swoimi zdjęciami z sesji.


Jak na razie największą frajdą dla dziewczyn jest darmowe opalanie w jednym z opolskich solariów do czasu Wyborów.
Oczywiście nie zapomniałyśmy o publiczności. Chcemy też chociaż trochę wypromować Nasz kierunek, bo jednak mało osób słyszało o animacji kultury. Dlatego też, podczas przerw technicznych zaprezentują się talenty z Naszego roku. Dodatkowo wystąpi pewien artysta Uniwersytetu Opolskiego. Kto to taki? Ujawnimy to w przyszłym tygodniu.


Wczoraj pojawiły się wywiady video z dziewczynami!!! Zachęcamy do śledzenia zakładki MISS UO!!!

Wyświetlenia: 1866
Proponowane artykuły