Wolne-dziennikarstwo.pl - Jak to mówią - pierwsze koty za płoty…
wolne dziennikarstwo


Jak to mówią - pierwsze koty za płoty. Dziś rozpoczęły się pierwsze próby choreografii z naszymi pięknymi studentkami. Ale od początku.


Fot: Paweł Wojtun


Tydzień nie rozpoczął się zbyt dobrze - dotarła do nas informacja, że niestety podest, z którego ma być wykonany wybieg,  nie zostanie nam udostępniony. Przysporzyło nam to trochę nerwów, ale kto nie da rady jak nie my ? ;)  Na szczęście udało nam się znaleźć dodatkowego oświetleniowca, który również zbuduje piękny wybieg, dzięki któremu nasze kandydatki będą mogły lepiej pokazać się publiczności.

We wtorek miały miejsce sesje zdjęciowe, które lada dzień ujrzą światło dzienne i zostaną wrzucone na stronę Wolnego-Dziennikarstwa, jak i również na naszego „fanpejdża”. Dzień sesji zdjęciowej był również bardzo medialnym dniem - odwiedziło nas Radio Opole, Radio Plus, Rzecznik Prasowy UO oraz TVP Opole. Krótki reportaż z sesji był również w Kurierze Opolskim, a w Rozmowie Dnia wystąpiła jedna z organizatorek wyborów – Julia Morgoń.

Dzisiaj miała miejsce pierwsza próba choreografii. Dziewczyny nauczyły się pierwszych kroków i były na tyle odważne, że wyszły tańczyć na kampus zapraszając przy tym wszystkich na Galę.  Panowie zgromadzeni na kampusie nie mogli oderwać oczu od naszych pięknych dziewczyn!Gala zbliża się wielkimi krokami, kandydatki otrzymały już bilety dla swoich najbliższych, a wszystkich, którzy chcą zgromadzić się w sali głównej w Studenckim Centrum Kultury 17 kwietnia - zapraszamy po bilety do Samorządu Studenckiego!


A już dzisiaj w godzinach 15.00-16.00 kandydatki  będą czekać na Was w łóżku pod SCK! Nasze dziewczyny wspierają akcję „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka” i każdy chętny będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Miss ;)

Wyświetlenia: 3903
Proponowane artykuły