Wolne-dziennikarstwo.pl - Emocje opadły... Za rok wracamy!!
wolne dziennikarstwo


Emocje już opadły, chociaż nadal przeżywamy to, co działo się 17 kwietnia. Cały czas zastanawiamy się, co teraz mamy ze sobą zrobić.

Zarwane noce już odespane. Wypoczywamy teraz na słońcu, rozmawiając o organizowaniu wyborów w przyszłym roku. Tak nam się to spodobało! Nie obeszło się oczywiście bez pomyłek, niedopowiedzeń i sprzeczek. Ale to normalne. 

Wszyscy widzieli to, co działo się na sali. Jednak to, co działo się w garderobie i za kulisami, widziało niewiele osób. Po całej Gali większość osób płakała, wszystkie kandydatki żałowały, że to już koniec. Wszędzie padało pytanie, czy za rok też będą wybory i co one teraz mają robić! Większość cieszyła się też z tego, że dzięki naszym intensywnym treningom schudły;)

Sprawdziłyśmy same siebie, dużo nam to dało i chyba to jest najważniejsze. Teraz jesteśmy już mądrzejsze, wiemy z kim jak rozmawiać, z kim co załatwić i jakim mediom ufać ;)

Widzimy się za rok!!

Pozdrawiają Organizatorki Miss Uniwersytetu Opolskiego,
Julia Morgoń, Patrycja Wieja, Aneta Dębska, Marzena Śliwa, Wiktoria Serafin, Ania Pękala, Asia Szweda, Asia Garbela, Pamela Feszczuk, Natalia Grund, Magda Duk, Weronika Januszkiewicz, Kinga Korbut, Magda Cichocka, Kasia Buszta, Ola Kowal, Ola Południak, Michaela Krause. A także Ola Zielińska i Kasia Korczyńska - startowały w wyborach i też nam pomagały.

Wyświetlenia: 1953
Proponowane artykuły