Wolne-dziennikarstwo.pl - Dalej sprawdzamy opinie studentów - Decyzja Samorządu odroczona
wolne dziennikarstwo


Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego ostatecznie wstrzymał się z decyzją odnośnie nowego pomysłu zmiany organizacji studiów.[KRÓTKO] Samorząd wprowadza zmiany - Sesja w Lipcu dobrym pomysłem?


Jak mówi Krzysztof Ciecióra, przewodniczący SSUO:

"Nie podjęliśmy uchwały, bo precyzyjne terminy organizacji studiów nie muszą się znajdować w regulaminie. Organizację studiów ustala Rektor, specjalną uchwałą podejmowaną w maju przez senat, a my tą uchwałę zaopiniujemy. W jaki sposób, to kwestia otwarta, bo nie ma decyzji. Może wejdzie część rozwiązań, może wszystkie, a może nic nie będziemy zmieniać. Dalej sprawdzamy opinię studentów, bo ona nas najbardziej interesuje.

Przypomnijmy, że w dyskusji zebrano kilkaset głosów odnośnie nowego pomysłu. "Za pośrednictwem anonimowej ankiety zebraliśmy ponad 300 opinii" - mówi Krzysztof Ciecióra.


Debata otwarta na ten temat odbywała się również na naszej stronie w kategorii [KRÓTKO].
Okazuje się, że głosy studentów są podzielone i większość optuje jednak ZA nowymi rozwiązaniami. Będziemy monitorowali tę sprawę.

Wyświetlenia: 2349
Proponowane artykuły
obrazek

Opole

Redakcja

9.12.2012

Zaproszenie na panel dyskusyjny

Redakcja

Czy w XXI wieku, na kilka dni przed końcem świata kogoś może interesować tak zapomnianym kawał wiek Europy, jakim jest teren Jugosławii i Macedonii?Otóż okazuje się, że tak, tym bardz