Wolne-dziennikarstwo.pl - [Cytaty Wykładowców] Jeszcze nie znasz tej strony? Zapraszamy do polubienia, nie pożałujesz!
wolne dziennikarstwo


Skąd pomysł na taki twór? Założycieli jest dwoje, a samo powstanie profilu było bardzo spontaniczne. Pewnego wieczoru weszliśmy, stworzyliśmy nazwę, wstawiliśmy jeden post i voila, strona powstała w sieci. Pomysł stworzenia strony nie jest naszym konceptem autorskim. Idea powstała na podstawie podobnej strony rodzimego liceum, która poświęcona była tylko jednemu profesorowi i jego wypowiedziom. Spodobała nam się jej forma i postanowiliśmy stworzyć własną stronę, ale o większym zasięgu, stronę obejmującą całą uczelnię.

Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, gdy po kilkunastu godzinach było już ponad kilkuset fanów. Warto zaznaczyć - bez jakiejkolwiek reklamy (siła internetu!) Główna idea, jaka nam przyświeca, to po prostu robić coś zabawnego, poprawić humor studentom i wszystkim innym fanom strony. Absolutnie nie chcemy nikogo krytykować czy wyśmiewać, a jedynie podzielić się zabawnymi anegdotami i przekazać to dalej.

Strona powstała 25 maja 2013 roku. W 3 tygodnie wybiło już prawie 2 tysiące polubień. Aktualnie liczba ta wynosi ponad 2400. Myślimy, że jest to naprawdę niezły wynik, tym bardziej, że nie stosowaliśmy żadnych technik promocji. Oczywiście liczymy cały czas na więcej i serdecznie zapraszamy do odwiedziń strony na facebooku pod nazwą Cytaty Wykładowców UO.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować studentom, którzy okazują się niesamowicie pomocni. Każdego dnia otrzymujemy nową porcję wiadomości z ciekawymi propozycjami. Jest ich sporo, dlatego nie odczytujemy wszystkiego na bieżąco i pojawiają się opóźnienia w publikacjach, ale gwarantujemy, że większość propozycji prędzej czy później ujrzy światło dzienne.

W tym roku, przy współpracy z portalem Wolne-Dziennikarstwo.pl rusza nowa inicjatywa - tworzenie co jakiś czas RANKINGU CYTATÓW, które będą publikowane tutaj zbiorczo. Dlatego nie bójcie się "lajkować", od ilości łapek będzie zależała pozycja danej wypowiedzi.


Na pojedyncze cytaty możecie głosować na naszej stronie facebookowej. Zapraszamy!

Wyświetlenia: 2443
Proponowane artykuły