Wolne-dziennikarstwo.pl - Ludzie
wolne dziennikarstwo
Zespół

Michał Kosel

Michał Kosel


Twórca projektu, absolwent dziennikarstwa na UO. Nonkonformista i idealista. "Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki; jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy by to osiągnąć" - Bruce Lee

Joanna Matlak

Joanna Matlak


Blogerka. Studentka dziennikarstwa na UO." (...) nie jestem przecież własnym patentem. Nie wymyśliłem samego siebie. To nie tylko inni muszą mnie znosić. Ja sam muszę także siebie samego znosić i nie idzie mi to wcale łatwo." M.Hłasko

Weronika SAHAR Litwin

Weronika SAHAR Litwin


Wydawca Online. Tancerka, założyciel Belly Opole. Instruktor tańca i choreograf w opolskiej szkole Royal Dance Center. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UO. Niezależny krytyk życia. "Gdy ty nie ćwiczysz, ktoś inny trenuje by skopać ci dupę"

Grzegorz Gasz

Grzegorz Gasz


Dział Marketingu. Absolwent Politologii na UO. Katolik, Maruda i Pesymista. Czerń to bardzo dobry kolor. "Jeśli pęka butelka po winie To oznacza, że wina było mało" KSU

Kordian Gawlik

Kordian Gawlik


Szef Działu Marketingowego. Prezenter i autor programu Prawym i Lewym Okiem - Studenci vs Wykładowcy. Student politologii. Kibic FC Liverpool. "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza" - Bill Shankly

Kornel Radecki

Kornel Radecki


Szef działu sportowego. Student dziennikarstwa, pasjonat sportu, twierdzi, że niemożliwe nie istnieje,"kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze".

Tomasz Bojnicki

Tomasz Bojnicki


Redaktor naczelny. Miłośnik historii i pasjonat sportu. Absolwent dziennikarstwa na UO, szuka złotego środka. „Życie jest zbyt poważne, aby brać je na serio”.

Mateusz Tusiński

Mateusz Tusiński


Dział Akademicki. Student prawa UO, największą zaletą ludzi jest szczerość, a szczerość wobec innych to akt miłosierdzia. Na prawo od lewicy i na lewo od prawicy – zdrowy rozsądek i subiektywna ocena sytuacji.

Agnieszka Wołowczyk

Agnieszka Wołowczyk


Blogerka. Studentka dziennikarstwa na UO (obecnie przebywa na Erasmusie w Hiszpanii), która z trudem przysiada do klawiatury. Może po prostu potrzebuje wygodniejszego krzesła... "Relax, life takes time..."

dr Zdravko Stamatoski

dr Zdravko Stamatoski


Wykładowca na Uniwersytecie Opolskim. Z pochodzenia Macedończyk wykładowca w Instytucie polonistyki i kulturoznawstwa UO. Lubi iść pod prąd, należał do ruchów awangardowych na Bałkanach, a jego ulubioną postacią to Frank Zappa i jego motto, które można zastosować i w innych dziedzinach: "Piszę taką muzykę, jaką lubię. Jeśli podoba się innym ludziom, to w porządku, mogą iść do sklepu i kupić sobie płyty. A jeśli im się nie podoba, to zawsze mają Michaela Jacksona do posłuchania."

mgr Bartek Machnik

mgr Bartek Machnik


Doktorant nauk o polityce, przewodniczący koła naukowego, zainteresowania; social media, społeczeństwo informacje, public relations, protokół dyplomatyczny. Tutaj prosto, zwięźle i na temat.

Maciej Paluch

Maciej Paluch


Bloger. Ukołczył licencjat z politologii na UO. Obecnie student politologii na UWr, niepoprawny politycznie, "Nie ma nie-polityki. Wszystko jest polityką." T. Mann

mgr Grzegorz Haber

mgr Grzegorz Haber


Wykładowca na Uniwersytecie Opolskim.

mgr Bartosz Maziarz

mgr Bartosz Maziarz


Wykładowca na Uniwersytecie Opolskim. Politolog. Pracownik Instytutu Politologii. "God hates us all".

Paweł Wojtun

Paweł Wojtun


Dział Marketingowy. Student V roku Politologii na UO. "Politolog in spe. Esteta, pragmatyk, realista, hedonista, czasem altruista".

Stowarzyszenie Absolwentów UO

Stowarzyszenie Absolwentów UO


Blog Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Opolskiegowww.absolwent.uni.opole.pl

Monika Bązi

Monika Bązi


Moderator.  Studentka psychologii. Wielbicielka sportu. Sędzia, kibic i entuzjastka piłki ręcznej. Niepoprawna optymistka twardo dążąca do postawionych sobie celów. Otwarta na świat, ludzi i nowe doświadczenia. Wyznająca zasadę "lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

Ania Gawlik

Ania Gawlik


Moderator. Absolwentka Nauk o Rodzinie. Studentka Psychologii oraz Logopedii UO. Co dzień odkrywa nowe oblicza życia: „W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca” (Paulo Coelho). Uzależniona od muzyki.

Amadou Guindo

Amadou Guindo


Student politologii z kompleksem Piotrusia Pana. Wielki fan kultury hip-hop i wnikliwy obserwator polityki.

Julia Morgoń

Julia Morgoń


Prowadząca PrzeSondy - Studentka arteterapii i animacji kultury. Optymistka, która lubi mieć za dużo pracy, dlatego zdecydowała się organizować Wybory Miss UO. Jeśli coś się robi, trzeba to robić na 101%.

Edwin Medyński

Edwin Medyński


Bloger. Dusza szeroko rozumianego clubbingu. DJ, rezydent opolskiego klubu Domówka, promotor, organizator imprez klubowych. Od czasu do czasu redaktor tekstów o tematyce muzycznej.

Prezes AZS UO - Ewelina Wróbel

Prezes AZS UO - Ewelina Wróbel


Blog AZS UO. Ewelina Wróbel - Prezes Akademickiego Związku Sportowego na Uniwersytecie Opolskim. Członek Komisji Studenckiej ZG AZS. Pewna siebie, dążąca do ideału i założonych celów studentka Ekonomii na III roku.

Grzegorz Bogdoł

Grzegorz Bogdoł


Autor strony Opole z Sercem - Grzegorz Bogdoł. Student Uniwersytetu Opolskiego. Specjalnie dla czytelników portalu Wolne Dziennikarstwo stara się przybliżyć Wam największe ciekawostki o mieście, które nie ma granic!

Alicja Stelmaszczyk

Alicja Stelmaszczyk


Niewidoma Blogerka, z zamiłowania kucharka, studentka pedagogiki terapeutycznej z oligofrenopedagogika. Jest zwariowana, wesoła i ciekawa świata. To wszystko chce Wam opisać!

prof. Piotr Stec

prof. Piotr Stec


Dziekan wydziału Prawa i Administracji UO. Na swoim blogu chciałby przybliżyć wszystkim studentom (i nie tylko) kilka ciekawostek z dziedziny prawa. Jak sam zapewnia - będzie luźniej i ciekawiej niż na wykładach ;)

Patryk Chodyniecki

Patryk Chodyniecki


Bloger. Nie akceptuję schematyczności i monotonii.
Zajmuję się prowadzeniem wywiadów tylko z osobami, które mnie interesują.